درباره رویا

محصولات برند رویا در بهمن سال 1399 با هدف تولید کالاهای اقتصادی ولی با کیفیت در حوزه بهداشت خانه، طراحی و روانه بازار شده است. برند رویا با استفاده از بسته بندی ساده، کاربردی و رنگ های ملایم برگرفته از هویت برند، تلاش کرده است با درنظر گرفتن نیاز بازار امروز، درخواست مشتری را پوشش دهد و پاسخگوی نیاز جامعه هدف، باشد.

اولین محصول ارائه شده در سبد رویا، جرمگیر و سفیدکننده می باشد که در بهمن ماه 1399 تولید و به بازار عرضه گردید و در سال 1400، محصولات مایع ظرفشویی و پاک کننده سطوح شیشه ای، همچنین مایعات لباسشویی به سبد کالایی اضافه شده است.

محصولات تولیدی برند رویا به شرح ذیل می باشد:

  • سفید کننده و جرمگیر غلیظ
  • پودر دستی و ماشین لباسشویی
  • مایعات لباسشویی و ظرفشویی
  • مایع پاک کننده چند منظوره

درباره پدیده شیمی قرن

 

شرکت پدیده شیمی قرن در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی تأسیس گردید. کارخانه شرکت پدیده شیمی قرن با تجهیزات استاندارد و برتر جهانی در زمینی به مساحت ۳۴۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید ۳۸ هزار کارتن در روز در شهرک صنعتی اشتهارد در سال ۱۳۹۰ بنانهاده شد و در خرداد سال ۱۳۹۲ به بهره‌برداری رسید. این کارخانه شامل واحدهای مدیریت کارخانه، معاونت کارخانه، منابع انسانی، واحد مالی، تولید (صابون و مایعات)، انبار، کنترل کیفیت (آزمایشگاه شیمی، فیزیک و میکروبی)، برنامه‌ریزی، HSE، فنی، ساخت و تدارکات است.

محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در سه بخش بهداشت خانگی، بهداشت فردی و بهداشت البسه با نام‌های تجاری اکتیو، رویا و حیات، تولید و در بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌گردند. از محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در طبقه بهداشت خانه می‌توان به انواع مایعات ظرف‌شویی، پاک‌کننده سطوح، شیشه‌شوی، سفید‌کننده، جرم‌گیر و لوله‌بازکن اشاره کرد. در طبقه بهداشت شخصی و بهداشت موی سر و شامپو بدن، انواع شامپوهای سر گیاهی، نرم‌کننده‌ها، مایع دستشویی، صابون و همچنین شامپوی مخصوص کودکان را می‌توان نام برد.

پدیده شیمی قرن با طراحی نوین در بسته‌بندی محصولات توسط بهترین طراحان و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی، گامی بلند در جهت برتری و تمایز برداشته است.

محصولات روبا توسط شرکت پخش پدیده پایدار در ۲۵ شعبه در مراکز استان‌ها به‌صورت انحصاری و مویرگی در سراسر ایـران توزیع می‌گردد.

یک زندگی سالم، پاک و آرام

زمانی که مشتریان برای نظافت منزل و پاکیزگی البسه خود، در جستجوی خرید محصولات مقرون به صرفه، با کیفیت و در بسته بندی مناسب هستند، باعث افتخار ماست از محصولات رویا را انتخاب می‌کنند.

هموطنانمان در داخل و خارج کشور با نام رویا و محصولات آن آشنا هستند. محصولاتی که برای پاسخگویی و تحقق نیازهای مهم و ضروری مصرف‌کنندگان دربازارهای داخلی وخارجی طراحی و تولید شده‌اند. برند رویا همواره در تلاش است به همت مدیران، مسئولین و کادر مجرب و متخصص کارشناسان نقش خود را در ارتقا سطح سلامت، آسایش و رفاه مصرف‌کنندگان، به شایستگی ایفا کند.

یک طرح کسب و کار پایدار

توسعه و پایدار برند رویا مرهون تعهد، رضایت مشتریان، نوآوری و حمایت از محیط زیست است. توسعه پایدار تنها مدل کسب و کار قابل قبول در این برند به شمار می آید.

برند رویا با اهداف زیر گام در مسیر جهانی شدن نهاده است:

  • ارتقا سطح سلامت، آسایش و رفاه مصرف کنندگان رویا
  • کاهش اثرات زیست محیطی
  • تولید محصولات با استاندارد‌های برتر جهانی رویا