بهداشت خانه

با هود چرب آشپزخانه خداحافظی کنید!

نحوه از بردن چربی هود آشپزخانه

آشپزی در خانه یکی از لذت‌های بزرگ زندگی است. اما وقتی صحبت از تمیز کردن هود آشپزخانه به میان می‌آید، دیگر همه دلشان نمی‌خواهد آشپزی کنند. اما بد نیست بدانید که راه‌حل‌های ساده‌ای برای تمیز کردن هود وجود دارد که با دانستن آنها میل شما به آشپزی برمی‌گردد. با پاک کننده آشپزخانه رویا خیلی راحت می‌توانید هود آشپزخانه را که حکم اگزوز آشپزخانه را دارد، پاک کنید. فقط کافی است این چهار مرحله ساده را انجام دهید.

آماده سازی: پاک کننده جادویی خود را انتخاب کنید

پاک کننده آشپزخانه اکتیو از خانواده پاک‌کننده‌های چندمنظوره است که با قدرت پاک‌کنندگی فوق‌العاده چربی‌ها و مواد غذایی سوخته را به‌خوبی پاک مي‌كند. این محصول برای پاک کردن سطوح چرب گاز، فر، مايكرويو، هود و کباب‌پز قابل استفاده است. پاک‌کننده آشپزخانه اکتیو، ضمن پاک کردن به سطوح آلومینیومی و استیل آسیب نمی‌رساند و آن‌ها را براق و درخشان می‌کند.

مرحله اول: آب را اضافه کنید

حالا که پاک کننده جادویی خودتان را انتخاب کردید، سطح هود خودتان را با آب خیس کنید تا اسپری کردن پاک کننده به فعال کردن آن کمک کند.

مرحله دوم: پاک کننده آشپزخانه رویا را اسپری کنید

پاک کننده را سه یا چهار بار خوب روی هود اسپری کنید. این کار قدرت  مبارزه با چربی را به آنها می‌دهد. وقتی شروع به دیدن حباب‌ها کردید، متوجه می‌شوید که پاک کننده دارد عمل می‌کند. به زودی شما ارتش کوچکی از جنگنده‌های چربی را خواهید داشت که آماده هستند تمام چربی‌های روی هود را از بین ببرند.

مرحله سوم: دستمال میکروفایبر را به کار بگیرید

از یک دستمال میکروفایبر برای تمیز کردن ناحیه مورد نظر استفاده کنید. با چربی‌های چسبنده و لکه‌های ناشی از پخت و پز  شروع کنید. وقتش رسیده از عضلات دستتان برای پاک کردن هرگونه چربی استفاده کنید. اما نگران نباشید این پاک کننده آنقدر خوب عمل می‌کند که شما با یک دستمال کشیدن ساده می‌توانید برق هود را برگردانید.

مرحله چهارم: بشویید تا بدرخشد

وقتی از تمیزی هود راضی شدید، آن را با یک دستمال تمیز و بدون چربی پاک کنید، حالا اگزوز خانه شما آماده استفاده دوباره است. اگر نیاز داشتید جاهای دیگر آشپزخانه را هم تمیز کنید می‌توانید روی پاک کننده آشپزخانه رویا حساب کنید.

پست های مرتبط